Piesze wycieczki, zwiedzanie ciekawych miejsc to jest to co lubimy smile.  Łączenie pasji i spędzanie wolnego czasu na łonie natury. Tym razem odwiedziliśmy Stado Ogierów i wolnym krokiem przeszliśmy jeziorko w piękny i słoneczny dzień.

17 lipca w Naszym Domu odbyło się spotkanie z Dogoterapeutką, w którym uczestniczyli mieszkańcy i dwa przyjazne zwierzątka: kotka i świnka smile. Był to czas relaksu, zabawy i pełen radości, który było widać na twarzach wszystkich uczestników biorących udział w zajęciach smile.

W letni piękny i słoneczny dzień wybraliśmy się na wycieczkę do Ogrodów Pokazowych Motylarnia w Marcinkowie. W tym przepięknym i uroczym miejscu przepełnionym naturą i cudowną roślinnością czuliśmy się jak w rajusmile. Uczestniczyliśmy w Warsztatach Mydełkowych "W Ziołowym Ogrodzie". Nasze mydełka wykonywane wyłącznie z naturalnych składników i gliceryny, które każdy uczestnik wykonywał samodzielnie służą nie tylko do mycia, ale również jako przepiękna i pachnąca dekoracja każdej łazienki. Fotki, które poniżej przedstawiamy to "cud natury" i niezapomniane wrażenia z naszej WYCIECZKI !!!


 

Z okazji Dnia Chorego 14 lipca uczestniczyliśmy we mszy św. w Sanktuarium Maryjnym w św. Lipce. Uczestnictwo przyniosło nam wiele wzruszeń i zadumy.

07 lipca odbyły się w Naszym Domu zawody sportowe dla Seniorów "Letnia Senioriada" -  Konkurs o nagrodę Dyrektora. Nasi mieszkańcy dzielnie i wytrwale przygotowywali się do tego wydarzenia. Podczas rywalizacji nie zabrakło dobrego humoru i żartów. Wszyscy dumnie i radośnie sobie gratulowali smile.

DOM POMOCY SPOŁECZNEJ W KĘTRZYNIE